GRANULATOR
GRANULATOR

Maszyny przeznaczone do paszy dla zwierząt, wykorzystywane do produkcji granulatu ze sproszkowanego materiału, to jedne z najważniejszych maszyn w produkcji przemysłowej. Stosowane głównie w produkcji na dużą skalę Cechuje je długa żywotność, wysoka wydajność i niskie zużycie energii. Produkcja polegająca na prasowaniu mokrej mieszanki, z której następnie powstaje granulat dzięki zastosowaniu matrycy z odpowiednimi otworami. Granulatory firmy La Meccanica to proste i solidnie wykonane maszyny o wysokiej niezawodności i bardzo niskich kosztach utrzymania.

KRUSZARKA
KRUSZARKA

Bardzo solidna maszyna podobna do młyna walcowego, pozwala na uzyskanie bardzo jednorodnej i regularnej granulometrii rozdrobnionych produktów.

 

MŁYN MŁOTKOWY
MŁYN MŁOTKOWY

Poziomy młyn bijakowy ma za zadanie rozdrobnienie większych frakcji na mniejsze.Składa się z poziomego wału napędowego na którym zawieszone są pinowe bijaki do rozdrabniania włóknistych, suchych materiałów o mniejszej zawartości tłuszczu. Młyny bijakowe firmy La Meccanica charakteryzuje: ciężka konstrukcja, bezpośrednie sprzężenie wirnika poprzez sprzęgło , rotacja dwukierunkowa, rotor wyważony dynamicznie, sito, które jest bardzo łatwe w wymianie z boku młyna, czujnik temperatury PT 100, drzwi wejściowe do komory mielenia wyposażone w system blokad bezpieczeństwa.

MIKSER POZIOMY
MIKSER POZIOMY

Mieszalnik Aspo umożliwia mieszanie materiałów o różnej granulometrii i określonych masach o dobrym współczynniku zmienności.

Pages